Statistika návštěvnosti kin: 18.05 - 24.05   :   Violetta - koncert - 24.05.2020 premiéra - 0 návštěvnost kin - 0 Kč tržby   |  
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Steve Jablonsky

Steve Jablonsky
Datum narození: 09.10.1970
Místo narození: USA

Životopis:

Hudebnímu vzdělání se tomuto skladateli narozenému v roce 1970 dostalo na Kalifornské univerzitě v Berkeley, po jejímž vystudování byl pozván do hudebního studia Media Ventures Hanse Zimmera, a kde pracoval po sedm let jako asistent skladatele Harryho Gregsona-Williamse.

Po představení ve svém debutu, jímž byl krátkometrážní THE HIRE: HOSTAGE, dostal zakázku na TEXASKÝ MASAKR MOTOROVOU PILOU režiséra Marcuse Nispela, kde se osvědčil, dostal příležitost spolupracovat s Hansem Zimmerem na hudbě k filmu SLZY SLUNCE. Po těchto dvou dílech již mohl Jablonsky tvořit hudbu zcela sám.

Za jeho nejúspěšnější dílo je považována hudba k blockbusteru TRANSFORMERS, za níž také získal BMI Film Music Award. Mimo filmovou hudbu však Steve skládá i hudbu pro počítačové hry. Z těchto je neznámnější THE SIMS 3 nebo COMMAND & CONQUER 3, na níž pracoval po skladateli Franku Klepackovi. Dnes stále pracuje pro Zimmerovo Remote Control Productions v Kalifornii.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie

Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku