Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Philippe Sarde

Philippe Sarde
Datum narození: 21.06.1945
Místo narození: Neuilly-sur-Seine, Francie

Životopis:

21. června 1945 v Neuilly-sur-Seine, Hauts-de-Seine, Francie, tedy v rodišti Belmonda, Brasseura a Francise Vebera se narodil i tento nenápadný muž, Philippe Sarde. Svou první filmovou hudbu složil už ve čtyřiadvaceti letech pro film LES CHOSES DE LA VIE.

K bezmála dvěma stovkám jeho děl patří i perly jako DVA MUŽI VE MĚSTĚ, LEDOVÁ ŇADRA, SMRT DAREBÁKA, POLICAJT NEBO ROŠŤÁK a další. Zahrál si i v dramatu s Michel Galabruem SOUDCE A VRAH. Je bratrem producenta Alaina Sarde. Byl nominován na Oscara v roce 1981 za film TESS (1979). Ve své sbírce má i francouzského Cézara za hudbu k filmu BAROCCO (1976).
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více
Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku