Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Pharrell Williams

Pharrell Williams
Datum narození: 05.04.1973
Místo narození: Virginia Beach, Virginia, USA

Životopis:

Pharrell Williams nebo taky „Skateboard P“ se narodil 5. dubna 1973 ve Virginii a živí se jako zpěvák, skladatel, rapper, ale hlavně producent. Spolu s Chad Hugem tvoří známou producentskou dvojici „The Neptunes“. V roce 2004 vyhráli cenu Grammy za nejlepší producenty roku. Spolu s Hugem a Shay Haleym vytvořili funk rockovou kapelu N.E.R.D. Jejich první album „In Search Of“ se nesetkalo s velkým úspěchem, zato jejich druhé „Fly or Die“ a třetí album „Seeing Sounds“ byly přijaty kladně jak kritikou tak fanoušky. Pharrell také zkoušel sólo kariéru a natočil album „In my mind“, které bylo nominováno na Grammy za Nejlepší rap album roku.

Pharrell se příliš neangažuje v hraní naposledy se na okamžik mihnul ve filmu DOSTAŇ HO TAM. Do filmového průmyslu spíše přispívá svojí hudbou. Jeho skladby jste mohli slyšet ve filmech jako JÁ, PADOUCH, ZBOUCHNUTÁ, MIZEROVÉ, TRAINING DAY, RYCHLE A ZBĚSILE a v mnoha dalších. A jelikož dělá hudbu pro mnoho známých interpretů tak se jeho hudba objevuje i v seriálu GLEE, ale i v mnoha dalšch jako SBĚRATELÉ KOSTÍ, FAMILY GUY, GENERATION KILL, ale i třeba DANCING WITH THE STARS.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie

Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku