Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
John Frizzell

John Frizzell
Datum narození: 01.01.1970
Místo narození: New York, New York, USA

Životopis:

John Frizzell se narodil v roce 1966 v New Yorku (USA). Již jako malý chlapec zpíval soprán v National Cathedral Choir, Paris Opera Company a Metropolitan Opera Company. Navštěvoval University of Southern California a Manhattan School of Music (obě školy se zaměřovaly na hudbu), ale již se nezaměřoval na svůj hlas, nýbrž na jazzovou kytaru.

Po dokončení vysoké školy začal John spolupracovat s Michaelem Mainieri, se kterým natočil nejednu reklamu nebo film. Později spolupracoval s ještě známějšími producenty, mezi které např. patří Randy Edelman, James Newton Howard nebo Ryuichi Sakamoto. Dnes je znám pro své zásluhy u filmů GHOST SHIP (2002), Alien: RESURRECTION (1997), I STILL KNOW WHAT YOU DID LAST SUMMER (1998) nebo u nového LEGION (2010).
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více
Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku