Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Jeff Danna

Jeff Danna
Datum narození: 01.01.1970
Místo narození: Kanada

Životopis:

Narozen roku 1964 v Burlingtonu, Ontario jako bratr o něco slavnějšímu staršímu Mychaelu Dannovi, se kterým se dočkali úspěchu společnými alby s keltskou tématikou.

Sám Jeff se od mládí věnoval hře na piáno a později i na kytaru, na kterou začal od svých 15 let profesionálně hrát. Okolo roku 1989 začal skládat i filmovou hudbu, avšak svůj největší úspěch zažíval až poté, co se odstěhoval do Los Angeles.

Mezi jeho nejznámější výtvory patří hudba k filmům jako IMAGINÁRIUM DR. PARNASSE, SILENT HILL, KRAJINA PŘÍLIVU nebo POKREVNÍ BRATŘI 2.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více
Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku