Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
David Holmes

David Holmes
Datum narození: 14.02.1969
Místo narození: Belfast, Severní Irsko, Velká Británie

Životopis:

David Holmes sa narodil 14. februára 1969 v Belfaste. Tu aj začal svoju kariéru v oblasti hudby ako DJ, keď mal 15 rokov. Jeho prvý hit bola pieseň "DeNiro" s Ashley Beedle v roku 1992. V roku 1995 vydal album, ktorý bol inšpirovaný filmovými pesničkami pod názvom "This Film's Crap, Let's Slash the Seats" a jeho úvodná skladba sa objavila vo filme Pi od Darrena Aronofskeho. V roku 1998 ho poveril známy herec Danny DeVito, aby zložil hudbu pre režiséra Stevena Soderbergha a jeho film Zakázane ovocie s Georgeom Clooneym a Jennifer Lopez v hlavných úlohách. Soderberghovi vytvoril soundtrack aj o tri roky neskôr, v jeho dobre známom filme Dannyho jedenástka. O rok neskôr zložil hudbu ku komédii Analyzuj znova, s Robertom De Nirom a Billym Crystalom, a taktiež pokračoval v trilógii Dannyho dvanástka a Dannyho trinástka. Za zmienku iste stojí aj film Hlad s Michaelom Fassbenderom.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více
Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku