Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Alex Heffes

Alex Heffes
Datum narození: 02.09.1971
Místo narození: Beaconsfield, Velká Británie

Životopis:

Alex Heffes narozen 1971 je britský filmový skladatel. Cenu BAFTA dostal film Pád do tmy, kde složil hudbu. Mezi oscarové filmy patří Poslední skotský král a Jeden den v září.

Vystudoval Oxfordskou univerzitu s vyznamenáním a začal hrát profesionálně na klávesy. Jeho kapela se objevuje ve scénách jazzových klubů ve filmu Circus. Vedlo to k tomu, že se jeho asistentem stal Simon Boswell a nahráli spolu hudbu do více než dvaceti filmů včetně Snu noci svatojánské a Madam Bette. Od té doby už byl úspěšný filmový skladatel. Zejména byl obsazován do filmů Kevina MacDonalda. Cestoval do Ugandy, aby propagoval hudbu ve filmu Poslední skotský král. Jednou byl nominován na cenu BAFTA.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více
Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku